Pood Kategooria

ATmega328 2000 AVR Pro Hely 5V 16MHz moodul vedru

Uus

€13.21

toode: arendusplaadid Hindamise vahendid: ATmega328 core: AVR Kirjeldus / Ametikoht: On emaplaadil USB bootloading toetuse suurus: 38 mm x 18 mm x 2 mm: ATmega328 Tegutsevad Pinge: 5 V KIRJELDUS

Me ikka armastan Pro Hely, kuid bit-bang USB tehnikat kasutab ta ei tööta nii hästi, nagu ta tegi 2014. aastal. Niisiis, kui me veel kanda Pro Hely, me tõesti on soovitatav kasutada , , või.Kõik on sisseehitatud USB ja on võrreldav hind!Kui ItsyBitsy on eriti on umbes sama suurus ja on native USB ja tonni sõrmed, nii et nad on väga lähedal ühilduvate.

Hely sai suur õde linnas - Pro Hely 5V !Pro Hely ühendab kõik, mida sa armastad Hely, mille tundmine ühise core protsessor, ATmega328. See on nagu Mini Pro rohkem sõrmed ja USB viskad, nii maitsev.

Hely on aasta vana, nüüd, ja kuigi tema on tore näha tonni pisikesi projekte, mõnikord lihtsalt on vaja rohkem nõelad, FLASH rohkem ja rohkem RAM-i.Mis on meil mõeldud Pro Hely, 18 GPIO, 2 ekstra analoog sisendid, 28K flash, ja 2K RAM.

Nagu Hely, see on emaplaadil USB bootloading toetada - oleme valinud MicroUSB pesa seekord.Samuti lisasime Optiboot toetada, nii et võite programmi oma Pro Hely üle USB või FTDI kaabel nagu Pro Mini ja sõbrad.

Pro Hely PCB meetmeid, vaid 1.5" x 0.7" x 0.2" (ilma päised), kuid pakki palju sama võime nagu UNO.Nii et see on suurepärane, kui olete valmis kuni prototüüp ametlikul UNO ja tahad teha projekti väiksem.

Pro Hely 5V kasutab Atmega328P kiip, mis on sama core chip on UNO/Duemilanove/Mini/jne.samal kiirus ja pinge.Nii et sa pead olema hea meel kuulda, et see ei ole ainult Pro Hely programmeeritav kasutades IDE kui sa juba loonud, kuid 99% projektide töötab out of the box!

Siin on mõned asjad, mida te võib-olla kaaluda, kui kohandatakse visandid: Sõrmed #2 ja #7 ei ole saadaval (need on eranditult USB) rongisisese 5V regulaator võib pakkuda 150mA väljund, ei 800mA teada, Sa ei saa plug kilbid otse Pro Hely ei ole Serial-to-USB-chip pardal.Selleks, et hoida Pro Hely väike ja odav, saab kasutada mis tahes FTDI kaabel ühendada FTDI Serial port-ühendus.USB-ühendus on uploading uusi koodi ainult.Kui bootloader Pro Hely kasutada 4KB FLASH-nii maksimaalse eskiis suurus on 28,672 baiti.Et bootloader ei mõjuta RAM kasutust.

Siin on mõned mugav spetsifikatsioonid: ATmega328P onboad chip QFN pakett 16MHz taktsagedust, 28K FLASH saadaval USB-bootloader kena LED indikaator, näeb välja nagu USBtinyISP, nii et saate programm see AVRdude ja/või IDE (mõne lihtsa config muudatused).On ka päised jaoks FTDI port ümberplaneerimine Mikro-USB-pistik võimu ja/või USB-üleslaadimine, võite panna selle kasti või lindi see üles ja kasutada mis tahes USB-kaabel, kui soovite reprogram.Pardal 5.0 V võimsuse regulaator koos 150mA väljundsagedus ja ultra-madal väljalangevus.Kuni 16 V sisend, reverse-polaarsus , termilise ja voolu piirata .Võimu kas USB või väline väljund (näiteks aku) - see teile automaatselt sisse üle pardal roheline power LED ja punane pin #13 LED Reset nuppu sisenevad bootloader või taaskäivitada programm.Töötab 99% olemasolevate visandid (midagi, mis ei kasuta üle 28K ja ei nõua sõrmed #2 ja #7) kinnitusava!Jah!

TEHNILISED ANDMED

Mõõdud: 38mm x 18mm x 2mm / 1.5" x 0.7" x 0.08", mille Kõrgus on MicroUSB: 4mm / 0.16" Kaal: 2.6 g

Märksõnad: avr juhatuse, atmega328p, led komplekt, arduino, mcp73831, arduino relee, arduino nano, ESP8266, atmega328, arduino due.

Brändi Nimi Lennata mõtlesin, Dili-Aasia

Kirjutage oma ülevaade

ATmega328 2000 AVR Pro Hely 5V 16MHz moodul vedru

ATmega328 2000 AVR Pro Hely 5V 16MHz moodul vedru

Seotud tooted
Toode on lisatud nimekiri võrdle