Pood Kategooria

Andonstar A1 2MP, USB Digital Microscope 500 x 8 LED usb Mikroskoobi Video Kaamera Seisma usb luup

Uus

€34.11

Funktsioonid ja rakendused

DIGITAALSE PLIIATSI KAAMERA on uus elektrooniline tervise toote kodu.See on torukujuline imaging süsteemi, mis koosneb optiline objektiiv, pildisensor, on valgustus mehhanism, ja pildi edastamine juhtimisahela arvutiga ühendatud.Saate kuvada tehtud pilte DIGITAL PEN KAAMERA

arvuti ekraan, salvestada need arvutisse, neid printida või saata neid üle Interneti.

USB mikroskoobi abil, seda saab suurendada margid, mündid, antiikesemed, putukad, elektrilised lülitused, masinad, riie, toit, kaunistused, jne.ja võib ka aidata nägemispuudega patsientide võimenduvad väikese teksti lugemise eest.Tähelepanu Enne paigaldamist ja kasutamist selle tootega, siis palun lugege käesolevas kasutusjuhendis et tagada selle õige kasutamine.

Ohutuse juhiseid

Enne selle toote kasutamist, palun lugege hoolikalt järgmisi ohutusjuhiseid.

1. Veendu, et arvuti on ühendatud, peavad olema nõuetekohaselt põhjendatud, sest arvuti annab õiguse selle toote kohta.Kahtluse korral palume teil professionaalne elektrik ja kontrollimiseks madalikule, et tagada ohutus.

2. Ärge kunagi kasutage seda toodet tormine ilm.

3. See toode sisaldab õrn ja täppis komponente.Olla õrn, kui kasutate seda ja vältida karmi käitlemise või ülemäärase jõu, mis võivad kahjustada toodet.

4. Temperatuur käepide suurendab veidi kasutamise ajal ja see tundub vähe sooja.See on normaalne.Kui toode on ülekuumenenud ja kuuma puudutada,kohe maha lõigata võimu ja võta meiega ühendust, remont.

5. Ärge jätke toodet järelevalveta.Ühendage lahti USB porti pärast kasutamist.

6. Ärge võtke seda toodet.Laagri toode põhjustada korvamatut kahju..juhul, kui mõni raskusi kasutada toodet, siis võtke meiega ühendust.

7. Seda toodet võib kasutada üksnes siis, et lapsed on järelevalve all täiskasvanu.Ärge andke seda toodet laps kasutamine või mängida tema poolt või ise.Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

8. Ärge andke seda toodet puutuvad otseselt kokku aur, auru -, vee -, vedelike või mis tahes.Selline kontakt võib põhjustada korvamatut kahju, et ei ole hõlmatud garantii.

9. Kui seda ei kasutata, pange käepide läbipaistev ümbris ja hoidke seda tihedalt suletud kasti, et vältida niiskuse ja lagunemine.Kahjude eest, mis tulenevad ebaõigest hoidmisest, ei ole kaetud garantiiga.

10.Ärge kunagi kasutage seda toodet uurida silmad imikutele ja väikelastele. 11.Kaabli seda toodet on rangelt testitud.Et tagada ohutu kasutamine, mitte seda asendama.Parima pildi kvaliteediga järgmised nõuded on soovitatav:

1. PC-ühilduv arvuti

2. Intel Pentium III protsessor või kiirem

3. 128M RAM või rohkem

4. Vähemalt üks USB-port (parim tulemus, USB 2.0 port on soovitatav).

5. Windonws XP,Vista ,Windows 7,windows 8,32 bitise või 64-bitise windowsi 10 ,Mac OS X 10.5 või üle selle,kui teil on vaja seda kasutada Mac OS-i,palun öelge meile,me saadetud tarkvara teile.see punkt võib töötada koos Windows 7,Windows 8 , 32-bitine või 64 bitine .Ei pea ühilduvusrežiimi, saab käivitada otse 64bit süsteem

Tehnilised Näitajad

1. DSP: High power Digitaalne Pilt Monarch Protsessor.

2. Sensor: kõrge kvaliteediga CMOS sensor, 2M pixel (riistvara,nr Interpolatsiooni)

3. Resolutsioon: 640 X 480,1600 X 1200 ( set resolutsioon: menüü---options--video capture pin... )

4. Liides: USB1.1/USB2.0.

5. Kaadrisagedus: 30 kaadrit/sek (Kui resolutsioon on 640 X 480),1600 X 1200 5frames /sek

6. Fookuskaugus: 5 mm - 30mm (kui Fookuskaugus infinity,mikroskoop, nagu webcam,ei saa suurendus).

7. Suurendus: vaadake Palun proovi fotod ja video 8. Läbimõõt: 12 mm 9.USB kaabli Pikkus:umbes 165cm USB-kaabli värv:must või läbipaistev värv (juhuslik) 1 0 .Valgustus:8 X LED kaamera ümber objektiivi Pakendile lisatud Digitaalse Micr oscope Kaamera X 1

Tarkvara CD (kasutusjuhend kaasas) X 1 Metallist alus Seista X 1 Helkur X 1 Multi-function toru X 1 Must specula X 1 läbipaistev specula X 1

Märksõnad: microscop trinocular, adsm201, tööstus elektroonilise mikroskoobi, usb digital microscope elektroonilise, microscopio andonstar adsm302, andonstar, kasutatavate kaasaskantav telefon, ios mikroskoobi andonstar, kaamera microscop, usb-lamp.

Suurendus Suhe 500 X & Alusel
Mudeli Number A1
Teooria Muud
Päritolu CN(Päritolu)
Sertifitseerimine ROHS
Brändi Nimi andonstar
Materjal Metallist
Drawtube Muud

Kirjutage oma ülevaade

Andonstar A1 2MP, USB Digital Microscope 500 x 8 LED usb Mikroskoobi Video Kaamera Seisma usb luup

Andonstar A1 2MP, USB Digital Microscope 500 x 8 LED usb Mikroskoobi Video Kaamera Seisma usb luup

Seotud tooted
Toode on lisatud nimekiri võrdle